W dobrych rękach

Poznaj potrzeby swojego SEAT-a! Już dziś umów się na wizytę w autoryzowanym serwisie, gdzie przeszkoleni fachowcy kompleksowo sprawdzą Twoje auto oraz zadbają o nie, korzystając wyłącznie z oryginalnych części i akcesoriów. 

Zadbaj o niezawodność

Regularne wymienianie oleju i filtra zapewnia odpowiednie działanie silnika i zapobiega jego eksploatacji. Zleć tę usługę w ASO, by móc cieszyć się swoim SEAT-em jak najdłużej. Czeka Was przecież jeszcze mnóstwo przygód, prawda?

Bo liczy się dobry klimat!

Sprawna klimatyzacja sprawia, że Twoja podróż jest nie tylko przyjemniejsza, lecz także bardziej bezpieczna. Więcej komfortu i mniej ryzyka? Chyba sam widzisz, że warto umówić się na wizytę w ASO. 

Zrób przystanek na bezpieczeństwo

Skorzystaj z usługi sprawdzenia klocków oraz tarcz hamulcowych w SEAT Serwis. Nasi fachowcy skontrolują ich sprawność, a w razie potrzeby wymienią na nowe. Razem zadbajmy o to, by nie zatrzymała Cię niespodziewana awaria!Oferta dotyczy wyłącznie aut marki SEAT z wyłączeniem modeli CUPRA i Exeo. Prezentowane ceny są wyłącznie cenami rekomendowanymi wyrażonymi w polskich złotych brutto i obowiązują do odwołania. Szczegóły oferty oraz finalną wycenę sprawdzisz u Partnera Serwisowego SEAT. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.