Poradnik

05-05-2021 13:15

SEAT-y w wersji FR - gdy lubisz więcej mocy

FR jak „frajda”? Zdecydowanie tak! SEAT-y w wersji FR to obietnica wyjątkowych doznań za kierownicą, bo FR to skrót od „formula racing”. Stąd właśnie poszukiwane są przez fanów sportowych emocji.

Czytaj więcej
17-04-2021 12:23

Pakiety serwisowe w Seacie - dlaczego warto?

Cena zakupu samochodu to tylko jedna ze składowych mających wpływ na całkowite koszty eksploatacji samochodu. Każde auto wymaga serwisowania. Warto więc zadbać o to, by koszty usług były jak najniższe. Takie właśnie są w ASO Seat.

Czytaj więcej
18-03-2021 13:46

Silniki hybrydowe dostępne w ofercie SEAT-a

Elektromobilność z szokującej i niecodziennej technologii rodem z filmów science-fiction trafiła nagle na nasze ulice. Stało się to między innymi za sprawą Seata, który niedawno zaproponował bardzo nowoczesne rozwiązanie hybrydowe. Jakie są jego zalety?

Czytaj więcej
27-02-2021 14:18

Jak działa i jakie ma zalety napęd hybrydowy?

Aut hybrydowych prawdopodobnie nie musimy nikomu przedstawiać. Jest to kolejny krok będący przejściem między silnikami spalinowymi i elektrycznymi. Hybrydy mają jednak wiele istotnych zalet, które powodują, że są one często lepszym wyborem niż maszyny 100-procentowo napędzane prądem.

Czytaj więcej
21-02-2021 14:08

Seat Care - poznaj jego zalety

Sprzedaż samochodu dla wielu producentów samochodów to często koniec kontaktu z klientem, ale nie dla Seata. Dzięki programowi Seat Care każdy nowy Seat może znaleźć się pod opieką autoryzowanego serwisu Seata. Wyjaśniamy, jakie przywileje daje program Seat Care.

Czytaj więcej