Poradnik

19-07-2021 15:39

Oryginalne akcesoria samochodowe - by Twój SEAT był idealny

Wszechstronność jest jedną z zalet najnowszych modeli SEAT-a. Tę jednak można jeszcze rozbudować. Jak? Warto przyjrzeć się w salonie SEAT-a ofercie oryginalnych akcesoriów. Dzięki nim zabierzemy ze sobą na wakacje swój ulubiony rower, sprzęt wodny lub po prostu zapakujemy więcej bagażu.

Czytaj więcej
25-06-2021 11:28

5 lat gwarancji - gwarancja spokoju i niezawodności

Nowe samochody się nie psują, dlatego w ogóle nie interesują mnie auta używane - to zdanie jest powtarzane przez wielu klientów salonów SEAT. Mimo to niewielu producentów aut daje na swoje produkty wydłużoną gwarancję. U SEAT-a gwarancję dostaje się aż na pięć lat!!!

Czytaj więcej
05-05-2021 13:15

SEAT-y w wersji FR - gdy lubisz więcej mocy

FR jak „frajda”? Zdecydowanie tak! SEAT-y w wersji FR to obietnica wyjątkowych doznań za kierownicą, bo FR to skrót od „formula racing”. Stąd właśnie poszukiwane są przez fanów sportowych emocji.

Czytaj więcej
17-04-2021 12:23

Pakiety serwisowe w Seacie - dlaczego warto?

Cena zakupu samochodu to tylko jedna ze składowych mających wpływ na całkowite koszty eksploatacji samochodu. Każde auto wymaga serwisowania. Warto więc zadbać o to, by koszty usług były jak najniższe. Takie właśnie są w ASO Seat.

Czytaj więcej
18-03-2021 13:46

Silniki hybrydowe dostępne w ofercie SEAT-a

Elektromobilność z szokującej i niecodziennej technologii rodem z filmów science-fiction trafiła nagle na nasze ulice. Stało się to między innymi za sprawą Seata, który niedawno zaproponował bardzo nowoczesne rozwiązanie hybrydowe. Jakie są jego zalety?

Czytaj więcej